Hakkımızda

PARS Pratik Atış Takımı Vizyon Ve Misyonu

NTSA / National Target Shotgun Association Maçları için kısa bir eğitim ile Sporcuları Maça hazırlamak hedefimizdir.

Hakkımızda

“Pratik Hedef Atıcılığı Sporunu” Ülkemizde tanıtmak...

“Pars Practical Shooting Team” 2011 yılında bir araya gelmiş “Pratik Hedef Atıcılığı Sporuna” gönül vermiş ve bunu yaşam biçimi olarak kendi hayatına adapte etmiş sporculardan oluşmaktadır. “Pars Practical Shooting Team” , “Pratik Hedef Atıcılığı Sporunu” Ülkemizde tanıtmak ve gerek Ulusal gerekse Uluslar arası tüm platformlarda yine Ülkemizi temsil etmek Aziz ve Şanlı Bayrağımızı her daim göndere çektirebilmek adına gece ve gündüz demeden çalışmayı kendine şiar edinmiş bir Kulüptür.

Bu minval üzerine sürekli olarak Savunma Sanayi-Avcılık ve Atıcılık alanında faaliyet gösteren tüm firma,kurum ve kuruluşlarla iletişimde kalarak Ülkemizde üretilen ve altyapısı bu sporun yapılmasına müsaade eden özelde “Yivsiz Tüfekler” başta olmak üzere çeşitli ürünler üzerinde Ar-ge faaliyetleri desteği de vermeye çalışmaktayız.

Mİsyon

Hedef Atıcılığı Sporunun Ülkemizde yaygınlaşabilmesi...

“Pars Practical Shooting Team” 2020 yılı itibariyle yaşanan tüm zorluklara göğüs gererek Merkezi İngiltere’de bulunan NTSA (National Target Shotgun Association) Uluslar arası Hedef Atıcılığı Kuruluşu’nun ,Türkiye temsilciliğini alarak bu alanda Ülkemizde ilk olma onurunu yaşamıştır.

“Pars Practical Shooting Team” ,Pratik Hedef Atıcılığı Sporunun Ülkemizde yaygınlaşabilmesi, tanıtılabilmesi amacıyla Resmi Kurum ve Kuruluşlarla sürekli olarak irtibat halinde kalarak gerekli bilgilendirmeleri yapmaya çalışmakta,Federasyonlaşma ve-veya mevcut federasyonlar çatısı altında Ulusal düzeyde kabul görmesi adına çalışmalarına devam etmektedir.

Vİzyon

Pratik Hedef Atıcı Sporcusu yetiştirme yetkisine...

“Pars Practical Shooting Team” tüm bu bilgiler ışığında yivsiz tüfekler kategorisinde ,edindiği tecrübeler,sahip olduğu uluslar arası geçerliliğe sahip belgeler ile gerek Ulusal gerekse Uluslar arası akreditasyona sahip “Pratik Hedef Atıcı Sporcusu “ yetiştirme yetkisine sahip Ülkemizde ki tek ve ilk kulüp olma özelliğini taşımaktadır.

PARS Atış Takımı

Üye İsimleri